WSPÓŁPRACA

Nasza Firma mająca wieloletnie doświadczenie na krajowym rynku odpadów gwarantuje najwyższy poziom usług i postępowanie z odpadami z poszanowaniem norm środowiskowych i emisyjnych zgodnych z wprowadzanymi do polskiego prawa dyrektywami Unii Europejskiej.

Jesteśmy w krajowym rejestrze przedsiębiorców i organizacji odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska pod numerem rejestrowym E0006419Z

Jako lider w zakresie elektrorecyklingu w Małopolsce zapraszamy do współpracy wszystkich wytwórców, producentów, importerów, sprzedawców oraz samorządy terytorialne.
Jak również firmy zajmujące się gospodarowaniem odpadami, serwisy komputerowe, sklepy sprzedające sprzęt elektryczny, elektroniczny, podlegające ustawie o zużytym sprzęcie elektronicznym i elektrycznym.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane podmioty prowadzące działalność w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu elektronicznego do współpracy na zasadzie partnerów handlowych spoza województwa małopolskiego, celem pozyskiwania i rozszerzania sieci zbiórki elektrozłomu.

Naszym Partnerom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i wysokie prowizje.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres mailowy biuro@greenlab.com.pl oraz po nr tel. 0606299730